Užsakomieji straipsniaiKartais atrodo, kad parašyti tekstą lengviau negu užsakyti kam nors šią paslaugą ir išsakyti visus pageidavimus. Tekstų rašymas tik iš pirmo žvilgsnio atrodo paprastas dalykas. Profesionalus tekstas  ir atitinkamas stilius – nelengvas kūrybiškumo reikalaujantis darbas.

Mes galime pasiūlyti profesionaliai parašytus autorinius straipsnius ir svetainei, ir spausdintiniam leidiniui, kuriuos sukurs mūsų žurnalistai. Žurnalistai gali parengti interviu, probleminį arba analitinį straipsnį.

Reklamos alternatyva – užsakomasis straipsnis

Dažnai įmonės vietoj tiesioginės reklamos žiniasklaidoje renkasi užsakomuosius straipsnius, kuriuose galima pateikti išsamesnę informaciją apie įmonę, jos prekių ar paslaugų privalumus. Jeigu prireikė užsakomojo straipsnio žurnale arba laikraštyje, parašysime bet kuria populiaria tema.

Tapę nuolatiniu mūsų klientu, turėsite savo įmonei aktualių straipsnių autorių, kuris rengs įmonei reikalingą  informaciją pagal jūsų verslo marketingo tikslus ir uždavinius, profesionaliai pristatys jūsų veiklą ir idėjas.

Mes parengsime profesionalų užsakomąjį reklaminį straipsnį, kuris pasitarnaus teigiamam įmonės įvaizdžiui, reprezentuos jūsų kompaniją.  Šis straipsnis sukels susidomėjimą jūsų prekėmis arba paslaugomis bei skatins pasitikėjimą jomis.

Komerciniai tekstai jūsų įvaizdžiui

Visi komerciniai tekstai individualūs, rengiami pagal įmonės stilių, įvaizdį bei veiklos pobūdį.  Rašome įvairius komercinius tekstus. Rengiame informaciją lankstinukams, brošiūromas, katalogams, prekių pristatymams.

Juk visur reikia ne tik elementarios dalykinės informacijos, bet ir atitinkamo įspūdžio pagal įmonės marketingo tikslus, pageidaujamą įvaizdį, kurį sukurti padės mūsų kūrybinės idėjos.

Drauge aptarsime jūsų tikslus ir mes juos įgyvendinsime.

Rašydami tekstus apie kompaniją, susijusius su jos prekėmis arba paslaugomis, atsižvelgiame į įmonės situaciją, susipažįstame su užsakovo idėjomis ir pageidavimais, aptariame informacijos pateikimo stilių.

Kaip sudėlioti žodžius, kad jie įtaigiai ir sklandžiai išreikštų jūsų mintis, atspindėtų tikslus, kad jie pasiektų adresato protą, jausmus, paskatintų norus… Nežinote? Ir neprivalote žinoti – juk jūs kitos srities specialistai. Tam esame mes – žurnalistai, viešųjų ryšių specialistai.

Jūsų skambučių ir laiškų laukiame:

tel. 8 – 653 30003
el. paštu: info[@]komunikacijaverslui.lt

GAUKITE SPECIALIAI JUMS PRITAIKYTĄ PASIŪLYMĄ

Turinys nekopijuojamas