SEO straipsniaiŠiuolaikinis svetainės turinys neturi tarnauti tik pardavimams – daugelis vartotojų prieš pirkdami nori būti trumpai ir aiškiai informuoti apie prekę arba paslaugą.

Prastas svetainės turinys turi neigiamos įtakos paieškų sistemų vertinimui bei pardavimams. Nesuteiks naudos ir straipsniai iš kitų svetainių, nes juos paieškų sistemos traktuoja kaip svetimą turinį. Taigi originalus svetainės turinys – verslo sėkmės pamatas.

Mes siūlome kokybiškų unikalių tekstų ir straipsnių svetainėms rašymo paslaugas.

SEO tekstai svetainėms

Seo tekstai būtini svetainės populiarumui. Seo tekstas – tai reklaminis jūsų produkto tekstas, dėl kurio įmonė, jos prekė ar paslauga lengviau randama per paieškos sistemas. Mes profesionaliai  parašysime tokius tekstus, parinksime tinkamus raktinius žodžius, pagal kuriuos paieškos sistemos greičiau atves lankytojus į jūsų svetainę.

SEO teksto reikalavimai:

  • SEO tekste turi būti pagrindiniai  raktiniai žodžiai.
  • Raktinių žodžių negalima keisti.
  • Tekstai turi sudominti ne tik paieškų sistemas, bet ir skaitytojus.

Užsakę Seo tekstą, jūs turėsite:

  • Patraukliai pateiktą informaciją apie įmonę arba prekę.
  • Unikalų svetainės turinį.
  • Tekstą, orientuotą į jūsų tikslinę auditoriją.

Straipsniai svetainei

Rengiame straipsnius svetainėms įvairiomis temomis, išskyrus specializuotą techninę informaciją. Didelį dėmesį skiriame teksto struktūrai, nes tai – svarbus lengvai skaitomo teksto kriterijus. Unikalus svetainės turinys – būtinas palankiam paieškų sistemų vertinimui. Taigi svetainės populiarumas priklauso pirmiausia  nuo unikalaus turinio.

Mes siūlome:

  • Kokybišką turinį jūsų svetainei.
  • Profesionaliai parengtus straipsnius.
  • Darbus nustatytais terminais.

Teksto perrašymas

Perrašomas tekstas pakeičiamas taip, kad jis tampa visiškai unikalus, bet informacija nesiskiria nuo originalo. Paprasčiau – tai ta pati informacija kitais žodžiais, toks tekstas patrauklesnis paieškų sistemoms. Tekstą perrašysime ne tik techniškai, kad jis būtų patrauklus paieškų sistemų robotams, kuriems svarbus teksto originalumas, jis bus įdomus ir jūsų svetainės lankytojams.

Interneto svetainės, SEO tinklaraščiai

Kuriame nedideles interneto svetaines, SEO tinklaraščius  pageidaujamomis temomis – su reikalingais raktiniais žodžiais, pagal kuriuos vartotojas ieško Jūsų įmonės, prekių ar paslaugų internete. Interneto projektus optimizuojame paieškos sistemoms.

Profesionalūs autoriai parengs tekstą, kuris paskatins įsigyti prekę, arba užsakomąjį straipsnį, patrauklų ir paieškos sistemoms, ir skaitytojams. Siūlome kokybišką informatyvų bei vartotoją skatinantį turinį jūsų svetainei.

Žurnalistų parengti profesionalūs straipsniai – jūsų pardavimų sėkmei ir aukštam svetainės reitingui internete.

Rašymo paslaugas galite užsakyti internetu tereikia užpildyti užklausos formą (svetainės dešinėje):

parašykite, kokia tema, kokios apimties teksto reikėtų bei kitus pageidavimus – atsiųsime individualų pasiūlymą.  

Jūsų skambučių ir laiškų laukiame:

tel. 8 – 653 30003
el. paštu: info[@]komunikacijaverslui.lt

GAUKITE SPECIALIAI JUMS PRITAIKYTĄ PASIŪLYMĄ

Turinys nekopijuojamas