Interneto svetainių kūrimasInternetas – vienas perspektyviausių reklamos kanalų, atveriantis didelę rinką bei suteikiantis daug galimybių. Reklamos internete apimtys auga sparčiais tempais ir kiekvienai įmonei jau neįmanoma išsiversti be interneto svetainės. Interneto svetainė gali ne tik priminti vartotojams apie įmonę ir jos produktus, bet ir tapti nebrangia reklamos priemone. Tai puikus komunikacijos kanalas su vartotojais ir verslo partneriais. Informatyvi interneto svetainė reprezentuoja įmonę, padeda formuoti palankų įvaizdį.

Interneto svetainė – žinomumui bei pardavimams

Tinkamai sukurta svetainė patraukia vartotojų dėmesį ir padeda parduoti įmonės produktus. Internetinės rinkodaros specialistės H. Berkley teigimu, reklama į svetainę privilios lankytojus tik vieną kartą, o jos turinys ir dizainas lems, ar jie sugrįš ir taps nuolatiniais klientais.

Interneto svetainės patrauklumą lemia jos struktūra, leidžianti lengvai rasti reikiamą informaciją. Pradiniame puslapyje, kuris atsiveria parašius naršyklėje internetinį adresą, pateikiama trumpa informacija apie interneto svetainės turinį. Ją surasti padeda kategorijos meniu juostoje, submeniu ir turinio santrumpos bei nuorodos pradžios puslapyje. Visus šiuos elementus reikia tinkamai parinkti. Didelės reikšmės interneto svetainės pasiekiamumui turi ir tinkamai parinkti bei sudėlioti raktiniai žodžiai ir frazės. Todėl svarbi svetainės kūrėjo darbo dalis įterpti juos straipsnių antraštėse, rubrikose bei aprašymuose taip, kad paieškos sistemos atitinkamos informacijos ieškantiems lankytojams pirmiausia pateiktų nuorodas būtent į jūsų interneto svetainę.

WordPress – puikios galimybės

Nedidelei interneto svetainei nėra būtinas brangiai kainuojantis unikalus dizainas. Kuo puikiausiai pasitarnauja jau sukurti įvairūs šablonai, kuriuos galima pritaikyti skirtingoms svetainėms. Be to, tai pigesnis būdas turėti svetainę. Didelių galimybių kuriant interneto svetainę pagal šabloną suteikia wordpress turinio valdymo sistema. Pritaikius reikiamus priedus, vadinamus įskiepius, pagal standartinį šabloną galima sukurti savitą interneto svetainę.

Su wordpress sistema galima sukurti ne tik nedidelę svetainę, bet ir portalą, kuriame skelbiama įvairi informacija, naujienos, siūlomos įvairios paslaugos. Ši turinio valdymo sistema tinka ir elektroninei parduotuvei.

Tinklaraštis (angl. blog) – dažnai atnaujinamas interneto žurnalas arba svetainė – taip pat gali būti kuriamas wordpress turinio valdymo sistema. Tinklaraštyje publikuojami įmonės atstovų, kitų autorių, taip pat skaitytojų straipsniai, naujienos, įvykiai, nuomonės. Blogą galima integruoti ir į pagrindinę įmonės svetainę.

Daug jūsų potencialių klientų ar verslo partnerių informacijos internete ieško naudodamiesi ne tik stacionariais ir nešiojamaisiais, bet ir planšetiniais kompiuteriais bei mobiliaisiais telefonais. Todėl interneto svetainė turi būti pritaikyta ir šiems įrenginiams.

Reikia interneto svetainės?

Pirmiausia nusiperkate domeną (unikalų interneto adresą), užsisakote prieglobą (angl. hosting). Nežinote – kaip, padėsime.

 • Sukursime modernaus dizaino svetainę pagal wordpress šabloną.
 • Įdiegsime galimybes išplečiančius įskiepius.
 • Įkelsime tekstus, nuotraukas, vaizdinę medžiagą.
 • Pagal jūsų veiklą pritaikysime kategorijų pavadinimus.
 • Sudėliosime raktinius žodžius.
 • Sutvarkysime vidinį svetainės SEO.
 • Užregistruosime svetainę paieškos sistemose.
 • Parinksime nuotraukas tituliniam puslapiui.
 • Parašysime unikalius SEO tekstus.
 • Integruosime blogą.
 • Įdiegsime Google Analytics paskyrą.
 • Integruosime socialinių tinklų nuorodas.

Kaina priklauso nuo interneto svetainės apimties bei pageidaujamų darbų.

Įvardinkite savo poreikius ir mes nedelsdami atsiųsime jums komercinį pasiūlymą.

Internetinių svetainių administravimas

Sukūrus interneto svetainę ir patalpinus ją prieglobos tiekėjo serveryje, darbai nesibaigia. Interneto svetainę reikia nuolat tobulinti – atnaujinti turinio sistemos versiją, šabloną, įskiepius, prireikia naujų funkcijų. Taip pat, veikiausiai, atsiras naujos informacijos, kurią norėsite pateikti vartotojams. Ją įkelsime į svetainę, tinkamai surašydami puslapių antraštes (angl. title), specialias antraštes (angl. headings, aprašymus (angl. description). Galbūt reikės parašyti SEO tekstą apie naują prekę ar paslaugą, akcijos pasiūlymą ar kitką.

 Išvardinkite atnaujinimų bei įkeliamos informacijos bei kitų darbų kiekį ir sužinokite jūsų svetainės administravimo kainą mėnesiui.

Jūsų skambučių ir laiškų laukiame:

tel. 8 – 653 30003
el. paštu: info[@]komunikacijaverslui.lt
 

GAUKITE SPECIALIAI JUMS PRITAIKYTĄ PASLAUGŲ PASIŪLYMĄ

Turinys nekopijuojamas