Pranešimai spaudai
Pranešimai spaudai

Sakoma – pasiseka,  atsidūrus reikiamu momentu reikiamoje vietoje. Drauge su mumis jums nereikės laukti lemtingo momento – pavyks tuomet, kai prireiks. O apie Jums svarbius dalykus tikslinę auditoriją informuos pranešimai spaudai.

Mes sumodeliuosime reikiamą situaciją – aktualią informaciją apie jūsų įmonę, prekes ar paslaugas kūrybiškai pateiksime ir išsiųsime Jūsų tikslinės auditorijos mėgstamoms žiniasklaidos priemonėms.

Kodėl ryšiai su žiniasklaida svarbūs įmonės veiklai

Organizacijos įvaizdžio kūrimas neatsiejamas nuo jos gebėjimo RSV darbe naudotis žiniasklaidos priemonėmis – medijomis. Žiniasklaida veikia socialinę aplinką, turi įtakos požiūriui į gyvenimo reiškinius, dvasines vertybes, diktuoja stereotipus visose gyvenimo situacijose. Tai tarpininkas, padedantis susišnekėti vieniems su kitais.

Organizacijų viešųjų ryšių veikloje medijos (žiniasklaida) atstovauja ne tik kaip tikslinė auditorija, bet ir kaip tarpininkės tarp organizacijos ir auditorijos. Organizacijos įvaizdžio sėkmė – gebėjimas bendrauti su žiniasklaida. Taigi medijos – galingas ryšių su visuomene įrankis.

Formuojant ryšius su žiniasklaida, įmonei patariama atlikti tyrimą, kokiai žiniasklaidai ( medijoms) jos veikla gali būti įdomi.

Pranešimas spaudai nemokama reklama

Dažniausiai praktikuojami pranešimai spaudai, kurie siunčiami atitinkamoms medijoms. Pranešimas spaudai – įmonės ir žiniasklaidos komunikacijos forma, kuri gali būti, pavyzdžiui, viešasis pareiškimas.  Pranešimas spaudai paremtas logišku minčių dėstymu (įvadas, dėstymas, pabaiga (išvados).

Informacinis pranešimas spaudai – konkreti įdomi informacija apie įmonės veiklą ar renginį. Juo informuojama apie įmonės egzistavimą, kartu tai ir nemokama reklama, gerinanti įmonės įvaizdį. Rengiant pranešimą spaudai svarbi informacija, susijusi su auditorijos poreikiais, taip pat  –naudinga įmonei. Medžiaga dėstoma logine tvarka. Jei informacija nėra labai svarbi, jos apimtis – vienas puslapis (30 eilučių, 1,5 intervalu): iš viso ne daugiau kaip 200 žodžių.

Nuo to, kaip žurnalistai atskleidžia įvykius organizacijoje, priklauso kitų tikslinių grupių nuomonė apie ją. Todėl labai svarbūs viešųjų ryšių specialistų ryšiai su žiniasklaida.

Mes, žurnalistai, turintys nemažą darbo įvairiose medijose patirtį, padėsime jums užmegzti ir vystyti ryšius su žiniasklaida.

Mūsų RSV agentūros paslaugos:

  • pranešimų spaudai rašymas ir platinimas žiniasklaidos priemonėms,
  • spaudos konferencijų organizavimas,
  • užsakomųjų straipsnių rašymas.
Mūsų darbų rezultatai profesionaliai kūrybiškai pateikta informacija jūsų tikslinės auditorijos pamėgtoms  žiniasklaidos priemonėms.

Jūsų skambučių ir laiškų laukiame:

tel. 8 – 653 30003
el. paštu: info[@]komunikacijaverslui.lt

GAUKITE SPECIALIAI JUMS PRITAIKYTĄ PASIŪLYMĄ

Turinys nekopijuojamas